این وبلاگ اطلاعاتی در پیرامون خودروهای موجود در ایران می باشد:
ارتباط با نویسنده وبلاگ:
shirdarehyadak@yahoo.com

   

مشخصات انواع خودروهای داخل کشور و به همراه قیمت خودرو - عکس

تصاویر رسمی پژو 405 SLX (محصولات ایران خودرو)
جمعه ۱۳۸۶/۱۱/۰۵ ساعت | | نوشته ‌شده به دست | ( )

 

 

پژو 405 SLX  

موتور

1.8 لیتری با توان تولید 97 اسب بخار قدرت

سیلندر / سوپاپ

4 سیلندر / 8 سوپاپ

استاندارد آلایندگی

یورو 2

مصرف سوخت

در شهر : 12.5 لیتر در 100 کیلومتر

در بزرگراه : 6.8 لیتر در 100 کیلومتر

9 لیتر در سیکل ترکیبی

حداکثر سرعت

182 کیلومتر بر ساعت

 

       مشخصات فنی پژو SLX  405 

اعم تغییرات بوجود اومده در 405 SLX مربوط به امکانات و ظاهر خودرو می شه اما برای کمی کامل تر شدن این تکامل به تغییراتی در سیستم فنی خودرو هم نیاز هست ، سیستم سوخت رسانی 405 SLX در این محصول تضمین شده است و ایران خودرویی ها امیدوارن دیگه دستشون به خون مردم آلوده نشه !

بر اساس اظهارات منطقی مدیر عامل ایران خودرو  سیستم گازسوز 405 SLX با انژکتور شرکت ولئو فرانسه  (سیستم کنترل موتور (Valeo (EMS – این شرکت در سیستم های CNG ایران خودرو نقش اساسی ایفا می کند) تجهیز شده که مزیت این مساله در بالا رفتن عمر مفید موتور هست ، همچنین در صندوق عقب این محصول برای دو کپسول گاز ( 35 لیتری) جایی تعبیه شده که مشکل کمبود جا در صندوق عقب خودروهای گازسوز  رو بر طرف می کنه .

پژو 405 SLX‌ همچنین قابلیت نصب سیستم ترمز ABS رو داره که جزو آپشن های این خودرو هست .

طراحی جدید رودری ها

  قیمت:

روزنامه دنیای اقتصاد دیروز ضمن معرفی این محصول به قیمت تعیین شده از سوی مدیریت فروش و بازاریابی ایران‌خودرو اشاره کرده ، به گونه ای که قیمت پایه این خودرو 13.5 میلیون تومان خواغهد بود که با نصب سیستم ترمز ABS که در کشور از سال آینده اجباری خواهد بود قیمت این خودرو به 14 میلیون تومان خواهد رسید .

کمی خودمانی تر و غیر رسمی تر به نظر می رسه این خودرو با قیمتی حدود 15 میلیون تومان از کارخانه خارج بشه و حدود 16 میلیون تومان هم در بازار دست به دست بشه ، قراره تا پایان امسال 1000 دستگاه از پژو 405 SLX تولید بشه و در سال آینده هم 50 هزار دستگاه برنامه ریزی شده .

ایران خودرو با این کار نه تنها جایگاه 405  رو در بازار حفظ نمی کنه بلکه بازار رو هم آشفته تر از گذشته می کنه و چه بسا مشتریان 405 رو به بسته شدن خط تولیدش رو هم از دست می ده البته این رو یه نظر شخصی چه غلط و چه درست تلقی کنید .

غربیلک جدید با امکان نصب کیسه هوا 

 :: موضوعات مرتبط: ایران خودرو